ce poate fi?

Hernia inghinala

Postata de genuiulia cu 10 ani in urma.

eu am urmatoarele simtome:testicolul drept este mai sus ca celalalt si ma sageata uneori prin el,dar imi merge sageata in sus,mentionez ca am fost in trecut operat de hernie,si recent am fost diagnosticat cu ginecomastie...are vreo legatura una cu alta ce ar putea fi....urmeaza sa merg la un control dar ce specialitate?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul urolog pentru evaluare.

genuiulia

acum 10 ani

urolog sau endocrinolog?

membru251726

acum 10 ani

buna ziuama numesc Tobol Andrei si la varsta de 10ani am fost operat de hernie inghinala si in prezent am 18 ani si as dori sa stiu daca problema asta ma va afecta ........sa nu pot face copii ????
va multumesc..