Caut un medic chirurg pentru eventratie

Hernia inghinala

Postata de florinenglezul cu 12 ani in urma.

Buna ziua,
Mama mea in varsta de 66 de ani a fost diagnosticata cu Eventratie si i s-a recomandat consultul urgent ll un chirurg pentru a fi operata.
As dori sa stiu daca cunoasteti un chirurg bun in Bucuresti care stiti ca a avut rezultate bune in astfel de operatii. Din cate am citit operatia se face in zilele noastre laparoscopic si nu este una foarte complicata totusi sunt ingrijorat mai ales ca nu-s in Romania in momentul de fata si nu pot sa merg acolo.
Sfatul dvs. ma va ajuta sa gasesc un doctor bun si onest care sa o consulte si eventual sa o opereze pe mama mea.

Cu stima tuturor membrilor comunitatii
Florin

Raspunsuri (3)

Dr. Stefan Tuca

acum 12 ani

Bună ziua,

Am văzut comentariul dvs.
Într-adevăr în zilele noastre opertia poate fi realizată pe cale laparoscopica, lucru care depinde totuşi de dimensiunile acesteia.

Cel mai bine ar fi ca mama dumneavoastra să vină la un consult chirurgical pentru a vedea despre ce este vorba.

Programul meu de consultatii şi detalii despre activitatea mea le puteţi găsi pe stefantuca.ro

Numai bine

Dr. Ştefan Tucă

florinenglezul

acum 12 ani

Va multumesc pentru raspuns si am sa va contactez pe adresa de email sau la nr de telefon sa aranjez o consultatie.

anitaaaaa

acum 3 ani

buna ziua, la ce medic ati fost, a decurs totul bine?