cat ma costa o operatie indichinala laparoscopic

Hernia inghinala

Postata de deliaavram88 cu 13 ani in urma.

cat ma costa o operatie indichinala laparoscopic si unde ma pot opera va rog sa imi spuneti ms

Raspunsuri (1)

Dr. Stefan Tuca

acum 13 ani

Buna seara,

Stimata doamna,

Probabil ati fost diagnosticata, sau altcineva a fost diagnosticat si dvs puneti doar intrebarea,cu haernie inghinala...

Inteleg oricum ca decizia este luata -operatia..

O putem rezolva..inclusiv laparoscopic (dar pentru asta trebuie sa va consult).

Internetul nu va putea niciodata inlocui consultul..

Deci,

Daca doriti, va pot vedea pe dvs. sau pe persoana in cauza si sa stabilim impreuna ce esta de facut...

Detalii despre mine si activitatea mea puteti gasi pe stefantuca.ro

Numai bine...!

Dr.Stefan Tuca - medic chirurg

www.stefantuca.ro