Am o durere in partea dreapta a penisului?

Hernia inghinala Tulburari gastro-intestinale

Postata de pedrobajdu cu 6 ani in urma.

Salut, de 3 zile simt o durere destul de puternica si in special incomfortabila in partea dreapta a penisului, simt durerea si la atingere si cand pun mana se simte ca un zgarci, care cred ca se leaga de testiculul drept, acesta la randul lui ma doare, mai am durere si la tuse iar de astazi la urinare simt o usoara usturime.In urma cu 5 zile mi s a intamplat ceva foarte ciudat: era in jur de ora 6 dimineata cand m am trezit eram in erectie si am ejaculat in pat.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: sfatulmedicului.ro/Herniile-abdominale/hernia-inghinala-semne-factori-de-risc-preventie_15191