Optiuni terapeutice hepatita C

Hepatita

Postata de MembruMobileApp15033021037465 cu 9 ani in urma.

Buna seara ! dl doctor Ioan numele meu este Elena,si de curand fratele meu sia facut analize la sange si a descoperit ca are hepatitaC nu stim de cat timp are acest virus dar trebuie sa facem ceva..in privinta asta !ce ar fi mai eficient in cazul acesta sa urmeze si sa aiba rezultate! Astept raspunsul dvs cat mai repede ! am nevoie de sfatul dvs! cu stima ! Vlad Elena

Raspunsuri (1)

Balean Corina

acum 9 ani

daca doresti ceva naturist, iti recomand o schema de tratament pe care a folosit-o socrul meu diagnosticat cu hepatita a si c si s-a vindecat:

- Bio bran 1000 - 2 pliculete pe zi

-L- Arginina - 2 capsule pe zi

-Zeolit lichid DHQ -20 picaturi/ de 3 ori pe zi - sub limba