virus B

Hepatita

Postata de dianadd2010 cu 13 ani in urma.

daca dupa 6 luni de interferon ,, viremia este nedetectabila ,,,mai trebuie continuat tatamentul cu interferon?

Raspunsuri (2)

Ionela

acum 13 ani

Da, se considera vindecata hepatita cand se face virajul de la AgHBs la anticorpii antiHBs. Faceti tratament pana atunci sau cat timp va aproba casa de asigurari daca acest viraj nu are loc.
Succes!

euvalutza

acum 13 ani

diana lasa mi id tau sa vb pe mess,vreau sa ti cer niste detalii.te rog.sau ti l las pe al meu. valutamitulescu