tratament

Hepatita

Postata de legionaru cu 12 ani in urma.

deocamdata urmez un tratament cu lagosa. Mi-am cumparat suplimentar spirulina cu extract de catina,tinctura de armurariu,ceai de rostopasca si zinc gluconat.......ce parere aveti despre acesta?Si ce tratament credeti ca as putea sa urmez daca nu sunteti de acord. Varsta=21 ani.greutate=74kg,transaminazele sunt in parametri normali si viremia 5337.

Raspunsuri (2)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

michelle30

acum 11 ani

e virus c sau b?