Oare eu ma voi vindeca de aceasta spurcaciune de boala? ?

Hepatita

Postata de MembruMobileApp1508893160 cu 6 ani in urma.

Am descoperit-o luni in data de 23 oct (luni). In urma unor analize, pentru ca eu nu am facut niciodata analize! Si mi sa spus ca am acesta spurcaciune de boala Hepatita B. Care nici acum nu mi vine sa cred. Ca doar nu fumez nu beau si nu am facut alte chestii pana sa ajung la asa cv. In fine va fi o zi in care voi fi bine. Dumnezeu e mare

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hepatite-virale/hepatita-b-simptome-cauze-tratament-si-preventie_15146