MIHAELA CLAUDIA MIRON

Hepatita

Postata de MembruMobileApp1497814472 cu 6 ani in urma.

Am hepatită b cu viremie de 9346 ui/ml. Pot sa ma angajez in orice domeniu? Că,am intalnit un medic de medicina muncii care nu a vrut sa imi dea nici macar apt conditionat pt ca vroiam sa fiu doar femeie de servici la un hotel. Ajutatima va rog cu această întrebare.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hepatite-virale/hepatita-b-simptome-cauze-tratament-si-preventie_15146