medicament aspatofort

Hepatita

Postata de elena794117188 cu 14 ani in urma.

Va rog sa imi indicati un alt produs cu substantele aspatofortului, care , dupa cum am inteles nu se mai gaseste. Bolnavul este internat i spital, iar medicul a dat familiei o reteta cu aspatofort, insa nu se gaseste pe piata.
Sunt necesare fiole, administrate intravenos.
Va multumesc.

Raspunsuri (3)

Sheila

acum 14 ani

Da o cautare in farmaciile catena vad ca ar mai fi cateva pe acolo, depinde din ce oras esti.

elena794117188

acum 14 ani

Din Deva. Am cautat si pe internet, am sunat, insa nu mai livreaza , ca nu sunt. Cine stie daca catena de care spui, chiar mai are.. Vecinii mei sunt disperati, iar medicul habar nu are ca nu se mai fabrica... trist, dar asta e.,.
MUltumesc mult.

GABRIELA

acum 13 ani

NU STIU DACA VA MAI ESTE DE FOLOS ASPATOFORTUL ,EU AM IN FARMACIE 20 FIOLE .BUCURESTI , 0212201086
SANATATE