invinge hepatita

Hepatita

Postata de nicusor88 cu 10 ani in urma.

Buna ziua. Am vazut pe internet ca au oferte la cartea :INVIGE HEPATITA IA-TI VIATA INAPOI unde se garanteaza vindecarea hepatitei de orice fel in doar 6 saptamani.Intrebarea mea este:A luat cineva aceasta carte si s-a vindecat in urma indicatiilor din aceasta carte?Va rog sa ma informati si pe mine daca cineva a incercat aceste remedii ca si eu sant suferind de hepatita C cronica activa si am inceput tratamentul cu interferon alfa2a si copegus 200 mg cate 3 de 2 ori/zi.As fi bucuros daca ar fi incercat cineva si s-ar fi vindecat in urma celor descrise in aceasta brosura.Va multumesc multa sanatate tuturor.

Raspunsuri (2)

HEPARICA

acum 10 ani

Nu arunca banii pe brosuri ; eu am facut-o si nu este nici un rezultat . Iti spun ce contin aceste brosuri : informatii generale legate de diagnostic , analize necesare ( cu interpretari rezultate ) , regim de viata alimentar si non-alimentar . Vezi opinia mea si experienta prin care trec in raspunsul pe care l-am postat ptr. catherina !

valentina

acum 9 ani

asa este...pe langa faptul ca informatiile nu sunt actualizate,e vb de chestii descoperite cu prea mult timp in urma,ce sunt de mult depasite...cartea costa si fff mult.eu mi-am luat teapa!sper sa n-o mai faca multi...