Invinge hepatita. ia-ti viata inapoi!

Hepatita

Postata de totoshica cu 11 ani in urma.

Stie cineva ceva cat de utila este aceasta carte: "Invinge hepatita. Ia-ti viata inapoi!" Merita cumparata?! Am gasit-o pe net ca oferta, sub forma de 2CD-uri la 47 RON.
Multumesc tuturor care pot sa-mi dea un sfat pentru acest "ghid de hepatita" recomandat celor ce au probleme cu ficatul.

Raspunsuri (4)

butucea elena

acum 11 ani

vax

dumitru n

acum 11 ani

nu-i buna de nimic ce dau ei le gasesti oriunde e o inselatorie......................

abyabyaby

acum 10 ani

Maculattura !Tot ce scrie acolo , gasesti si pe net .Fac bani pe suferinta oamenilor.Din pacate !

RODICA

acum 10 ani

NU