interpretare analize

Hepatita

Postata de riany cu 11 ani in urma.

Am efectuat analize necesare ficatului gras si ggt m-ia iesit 77, beta% 13.4,restul analizelor sun valori in limite normale,ca medicament am primit LAGOSA 150,este suficient ,mai pot lua si alte vitamine (gen omega),ceaiuri si care ar fi acelea ,rog daca se poate sa mi se spuna daca este ficatul bolnav,in general eu ma simt bine,am renuntat la sare si grasimi,as mai mentiona ca am inceput sa am furnicaturi in talpi,ce ar putea fi? Multumesc pentru raspuns .

Raspunsuri (2)

eva40

acum 11 ani

ai ajuns in situatia sa ai ficat gras datorita alimentatiei neadecvate.Asta nu inseamna doar ca ai mancat gras ci "neadecvat grupei sanguine"
este un produs natural ,foarte eficient pentru ficat gras,se numeste Liver Aid
As vrea sa te ajut,daca-mi scrii grupa de sange,varsta,unele informatii despre starea generala a ta,in scurt timp vei uita de probleme.
Astept sa-mi scrii
PS
am nenumarate cazuri rezolvate 100%
Eva

bulanul

acum 11 ani

eva40.......ggt in cazul meu e de 87...am 29 ani...1.87....95 kg......grupa sangvina e A2........cam ce ai avea de zis?..multumesc