insomnie

Hepatita

Postata de theodore cu 10 ani in urma.

Iau tratament cu interferon si am insomnii treibile.Ce pot lua ca sa pot dormi, Va multumesc.Theodore

Raspunsuri (2)

Mihaela

acum 10 ani

http://***.ro/articol/Produse/Tincturi/Tinctura_Somn_usor-663.html

eu il folosesc de 3 luni de zile.. am avut grave probleme in familie.. si treceau nopti intregi si nu puteam dormi...

acest produs este minunat.. desi este mai scumpp.. isi merita investitia!

HEPARICA

acum 10 ani

In tratamentul cu interferon ( banuiesc ca este un tratament antiviral pentru hepatita , fiindca nu ne-ai dat alte detalii ) este exclus orice tratament sau consum pe baza de alcool . Deci nu cred ca e indicata nici o tinctura (desi sustin tratamentele naturiste) Cel mai corect ar fi sa ceri sfatul unui specialist ( doctor) . Iti spun din experienta proprie : urmez si eu un tratament antiviral pentru hepatita c , cu interferon si ribavirina , am incercat si eu tratamente naturiste cu diferite tincturi din plante(inainte sa incep tratamentul antiviral) , insa in aceasta afectiune ficatul este cel afectat si sa-l mai tratezi cu ...alcool e cea mai mare greseala .Am avut si eu stari de insomnie(o reactie adversa a tratamentului) dar le-am tratat cu.... indiferenta. Au trecut dupa o luna . Iti doresc sanatate si mult succes!