imunoglobuline!!!!

Hepatita

Postata de suzik cu 14 ani in urma.

buna!poate stie cineva de unde pot procura imunoglobuline sau hepatect cp! imi trebuie in maxim o luna!va rog poate cineva sa imi dea informatii?va multumesc!

Raspunsuri (9)

alina focsani

acum 14 ani

imunoglobulina se gaseste in bucuresti la farm academia .pt a putea sa va informati puteti suna la nr farm 0213101889.

suzik

acum 14 ani

mmultumesc din suflet!o sa sun !te tin la curent!pupici

suzik

acum 14 ani

tu ai luat imunoglobuline recent?ai idee daca se mai dau cu redeucere ?ca eu nu reusesc sa fac oe cineva din minister sa raspunda la telefon.scuze ca te zapacesc,dar....

ANDREEA

acum 14 ani

Imunoglobulina intra musculara se gaseste la farmacia academiei(cateodata).Exista si Hepatcet care se administraza intravenos il poti gasi la farmacia DONA sau ACADEMIEI.
Pe saitil Ministerului Sanatatii exista un formular pentru medicamente cu nevoi speciale care trebuie sa fie completat de medicul ce a recomandat imunizarea si astfel iti poti procura imunoglobulina IM la un pret aproximativ de 300 ron.Hepatectul este mai scump in jur de 900 ron.Firma importatoare de imunoglobulina IM se numeste D-Lime Medical International tel.0213155777 aici o sa gasesti toate datele pentru a completa formularul pentru medicament.

suzik

acum 14 ani

MULTUMESC DIN SUFLET,INSA DEJA AM CUMPARAT HEPATECT CP ,850 DE LA FARMACIA ACADEMIA, CIK LA CEL INTRAVENOS NU SE ACORDA NICI O SUBVENTIE! SA I IA NAIBA ,K TRAIM INTR-O TARA DE RAHAT! LA NOI E HEPATITA IN FLOARE SI EI NICI MACAR NU AU IMUNOGLOBULINE UNEORI! TE PUP SI VB DUPA CE NASC!

chiriloiu

acum 13 ani

eu am gasit imunoglobulina in reteaua de farmacii Dona(am luat-o de la o farmacie Dona de pe Calea Rahovei)nu stiu exact adresa( pe la Petre Ispirescu) si a fost mai ieftina cu 100 ron ca la farmacia Academia. Astazi am facut comanda si maine mi-au adus-o.

Marian I.

acum 9 ani

c***a 20 fiole a 1,5 mg de imunoglobulina umana,solutie normala pentru injectare intramusculara,provanienta Rusia,pastrate in conditii optime 2-8 grade,pret 500 lei , 20 fiole.

Dorel

acum 9 ani

Sunt interesat un raspuns cat mai urgent daca se poate si mai detzinetzi vaccinul.
Multumesc!

Costin

acum 8 ani

Octagam solutie perfuzabila, 5%, flacon 100 ml, producator Octapharma UK, termen de valabilitate 2016, va intereseaza ?