Impactul căderii de aproape a unui obiect asupra pieptului poate cauza hemoragie?

Hepatita

Postata de Utilizator11628285472 cu 2 ani in urma.

Bună seara! Dacă mi-a căzut telefonul pe piept, spre zona gatului, poate produce vreo hemoragie sau ceva? Am avut pe moment durere și am pus compresa rece, dar impactul a fost oarecum moderat, am simțit și putina durere în gat, dar și senzația de nod în gat. Multumesc

Raspunsuri (1)

Utilizator11628285472

acum 2 ani

Am vrut sa aleg la categoria durere, nu hepatita