Hepatitia B - Sa cunoastem realitatea!

Hepatita

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

am avut hepatita tip b luata din spital am o stare de oboseala ameteli cum pot sa le previn

Raspunsuri (4)

alin58

acum 15 ani

Cred ca ar trebui sa mai faci niste analize sa vezi cum mai stai cu ficatul.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

va rog sa-mi recomandati un cabinet medical pentru analize amanuntite , ac***a in vedere ca stiu ca sunt infectata cu hepatita b
daca se poate sa fie din Oradea
va multumesc

comentarii utilizatori

acum 15 ani

imi spune-ti si mie ,va rog,cat costa vaccinul impotriva virusului B?daca se plateste.,.,?iubitul meu are virusulB si eui am diabet tip 1.,.,pot face vaccinul?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

sotul meu a fost depistat cu virusul hep b in noiembrie 2008.atunci avea nr de copii 4670,iar restul analizelor perfecte,adica transaminaze si electroforeza.in martie2009 si a repetat analizele,la fel totul ok dar nr de copii s a dublat era de 8200.ce putem face ca acest nr sa nu mai creasca?el tine un regim destul de sever,dar nu suntem multumiti ca acest nr de copii a crescut.va rog mult dati mi un raspuns pe adresa de mail.