HEPATITA

Hepatita

Postata de scarlat195698 cu 11 ani in urma.

Maria , Am facut si testele de imunitate,ana mi-a iesit usor pozitiva,ama,negativa,celuroplasmina=20,mi s-a spus sa repet cele 2 analize ana si ceruloplasmina dupa 2 luni,nu mi-a zis sa iau nimic,am mai spus i-mi oscileaza tranzaminazele cind i-mi ies bune cand un pic marite acum mi-a iesit tgo-30,tgp=48,mi s-a zis sa fac si cupru din urina,nu stiu m-am saturat toate sant foarte scumpe si bani nu mai sant....am facut si un torticolis spasmotic de un an de zile iau rivotril si urmez si injectia cu toxina botulinica care stiti ca este foarte scumpa,pina acum nu vad nici un rezultat nici la aceasta boala,as vrea sa raman si insarcinata,am 43 ani,ginecologul mi-a spus ca pot sa raman ca nu este nici o problema....eu iau liv incontinuare si mai iau si sargenor am zis eu 3 luni cite 10 fiole pe zi.Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Dr.Naturopat

acum 11 ani

Buna ziua,

Daca doriti sa vorbim despre problema dumneavoastra sau o alta problema ,va invit sa ma contactati printr-un e-mail la adresa [email protected] , unde va pot recomanda un tratament naturist, sau analize medicale ce trebuiesc efectuate,sau sa va indrum spre anumiti medici alopati.

Medic naturopat.