hepatita virus c

Hepatita

Postata de genulmeu cu 11 ani in urma.

ce tratament pot urma pentru hepatita virus c --- am varta de 70 ani

Raspunsuri (2)

Ramona

acum 11 ani

Buna ziua,

Mama mea, fiind cadru medical, a suferit de hepatita. A luat-o de la un pacient. A caut pe internet si a gasit pe situl web www.*** BioBran 1000 si L-Arginina. Dupa 3 luni de zile, functiile ficatului erau la valori normale.. Sunt foarte bune tratamentele, putin mai scumpe dar au eficienta maxima.

michelle30

acum 11 ani

Bolnava cu virus c fiind, dupa 2 luni jumate de tratament cu interferonat, ceaiuri hepatice, silimarina si essentiale, mi-a scazut viremia de la 825 000 cp , la 370 000 cp, va tin la curent...deci totusi tratamentele naturiste dau roade...parerea mea personala...va tin la curent!!!dupa alte 3 luni imi voi repeta viremia!!!sanatate la toti!!