Hepatita virala C (etiologie, simptome, factori de risc, mod de transmitere si algoritm de tratament)

Hepatita

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

si sotul meu a fost gasit cu hepatita c in octombrie 2007, in noiembrie 2007 a depus dosarul ptr. tratament, insa nici acum nu a primit aprobarea inceperii trat., te rog mult daca poti sa-mi raspunzi, tu ce viremie ai avut si ce scor ai obtinut?, ca deja ai si inceput trat. de 2 luni.

Raspunsuri (4)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

si sotul meu a fost gasit cu hepatita c in octombrie 2007, in noiembrie 2007 a depus dosarul ptr. tratament, insa nici acum nu a primit aprobarea inceperii trat., te rog mult daca poti sa-mi raspunzi, tu ce viremie ai avut si ce scor ai obtinut?, ca deja ai si inceput trat. de 2 luni.

roxana506

acum 15 ani

eu am fost diagnosticat cu aceasta boala anul trecut in ianuarie. Am avut fibroza IV si veremia 1000000. Nu am luat interferon si m-am vindecat cu ajutorul unui terapeut care a folosit remedii naturiste, precum si suplimentele biologice de la firma chineza TIANSHI. Unele din aceste produse pe mine chiar m-au ajutat in tratarea bolii. Daca doriti sa va ajut contactatu-ma la 0746148954, [email protected]. Sanatate multa

acum 15 ani

nu cred asa ceva, ti-ai refacut viremia si a iesit nedetectabila???!!! dupa acel tratament???!!!!,

michelle30

acum 10 ani

si mie mi se pare ciudat..????!!! dupa cat timp ti-a iesit dnedetectabila???spune-ne si noua tratamentul!!!!!:)