Hepatita virala B

Hepatita

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Mama mea a avut hepatita de tip C , eu mi-am facut analizele de sange si asa se pare ca am hepatita B.Aceasta boala are aceleasi evolutii ca si hepatita C?Cat la suta este posibil sa te vindeci?Si te vindeci 100%?Sau virusul o sa ramana in organism?

Raspunsuri (2)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

Mama mea a avut hepatita de tip C , eu mi-am facut analizele de sange si asa se pare ca am hepatita B.Aceasta boala are aceleasi evolutii ca si hepatita C?Cat la suta este posibil sa te vindeci?Si te vindeci 100%?Sau virusul o sa ramana in organism?

Cristina800103262

acum 15 ani

da te poti vindeca de hepatita b si eu sufar de aceasta boala...dar doctorul meu mi a zis ca exista tratament ptr. ea dar nu te trateaza de tot, si de aceia astept noul tratament care curand va iesi....am inteles ca in 3 luni te tratezi de tot...