hepatita tip B inactiva

Hepatita

Postata de bozo0903 cu 10 ani in urma.

daca faci sex cu o persoana care are hepatita B inactiva esti infectat ?

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Riscul de infectare este minim. Totusi, este recomandat sa va vaccinati pentru siguranta.

bozo0903

acum 10 ani

multumesc de raspuns ..cat costa vaccinul respectiv ? se poate face la medicul de familie ?

adryana

acum 10 ani

cel mai ieftin vaccin costa 150ron si trebuie sa te duci la farmacie sa il cumperi,dar de obicei nu prea il au in farmaci si trebuie sa te duci k sa iti faca comanda.

MembruMobileApp328523

acum 6 ani

Am hepatită B inactiva o să mă vindec vrodata ce medicament trebuie sa iau ce trebuie sa maninc nu am știut că am hepatită B inactiva pe data 25 mai mi-au dat rezultatul dar simt că nu am putere obosesc și în partea dreaptă simt că am ceva va rog fi din tot sufletul spunetim ce trebuie să fac sunt in Spania pe data de 25 vin acasă simt că nu mai am putere