HEPATITA SI CIROZA VARICE GRADUL 4

Hepatita

Postata de SORYYY999 cu 11 ani in urma.

am hepatita c si ciroza am avut un pic de lichid dar am scapat am si varice esofagiene gradul 4 splina foarte marita stiu ca voi muri cu transplatul e aiurea la noi dar in stadiul termina te doare si cum sa mai ajut ficatul sa intirzie fibrarea defintiva adica moartea so mai insel un pic imail [email protected]

Raspunsuri (3)

Salutare

acum 11 ani

Multumesc de raspuns acuma pacientu e in coma de gradu ||| la spital macar spuneti ce sanse mai are ac***a in vedere ciroza hepatita si varicele esofagial

O zi buna !!!

Mary

acum 9 ani

imi pare tare rau ca nu v-a raspuns nimeni. Ar fi trebuit , cineva, sa va dea niste sfaturi. Va rog sa-mi scrieti daca pacientul a supravietuit. Banuiesc, ca , sunteti vreo ruda ? daca spuneti ca pacientul e in spital. Va doresc sanatate.

Mary

acum 9 ani

imi pare nespus de rau sa aud ca suferiti de aceasta boala grea. Nu stiu de ce medicii de aici nu v-au raspuns. Trebuie urgent sa va inscrieti pe lista de transplant! Va doresc , putere , de a merge mai departe si de a va vindeca . Doamne ajuta .