Hepatita cronica b

Hepatita

Postata de cristiano68357 cu 11 ani in urma.

As vrea sa stiu si eu da este bun interferonatul pt hepatita b viremia este mica sau ce medicamente naturiste sunt bune

Raspunsuri (2)

colnago

acum 11 ani

Un tratament complementar eficient este bautura bioactiva Tahitian Noni, cel original.

Mirela

acum 11 ani

din cate stiu, interferonul poate fi periculos pentru organism. Incearca sa cumperi Bio Bran 1000, zeolit lichid si L-arginina. Aceste tratamente naturiste ajuta la mentinerea functiilor ficatului. Pe internet poti gasi mai multe detalii. Iti pot da un site: detoxifiere-deparazitare.ro