Hepatita cronica B, fibrotesc 0,69, Atitest 0,97

Hepatita

Postata de Eugenia07 cu 8 ani in urma.

Buna ziua.. Ma numesc Eugenia..am 25 ani.. Am fost infectata la 7 ani cu Hepatita B... mi-am facut de curand FibroTestul...si nu stiu ce sa cred... Scorul pentru FibroTest este de 0,69 din 1. ActiTestul are scorul de 0,97 din 1... Ce inseamna asta? Este vorba de ciroza? Va rog din suflet sa ma ajutati cu un raspuns...

Raspunsuri (1)

tratament natural

acum 7 ani

exista un tratament foarte bun si ieftin, pastile cu extracte naturale, gasiti mai multe info la www.herbasan.ro