hepatita c

Hepatita

Postata de membru257060 cu 10 ani in urma.

as vrea sa stiu si eu unde ai facut tratamentul cu interferon si daca intradevar a dat roade ca as vrea sa ii fac si eu lui mama si daca dispare virusul de hepatita c cu interferon multumesc alina

Raspunsuri (1)

membru257060

acum 10 ani

am si eu pe mama cu hepatita c si vreau sa stiu daca se poate vindeca de ea cu acest interferon din cate am inteles ca este foarte bun daca poti si vrei sa imi spui si mie unde lai facut tu te rog frumos astept un raspuns de la tine pe idiul meu aylin_mara