hepatita c???

Hepatita

Postata de chroma_video cu 11 ani in urma.

buna ziua,
in urma rezultatului unor analiza de laborator,tin sa mentionez ca 3 analiza au valori mai ridicate,daca ati putea sa ma ajutati cu un raspuns ar fi ok.

Alaninaminotransferaza (GPT/ALAT/ALT) 55
proteine 25
Volum eritrocitar mediu {VEM} 79.9

astept un raspuns pe adresa de mail [email protected]

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Cresterea TGP sugereaza afectarea hepatica. Este indicat sa efectuati ag Hbs, ac anti HVC pentru excluderea hepatitei virale de tip B si C.

Anca

acum 11 ani

Am citit ceva foarte interesant si cred ca am sa il cumpar cat se poate de repede pentru sotul meu. Iti recomand sa citesti
http://***/stiri/Bio_Bran/Bio_Bran_trateaza_eficient_Hepatita_cronica-686.html