Hepatita C

Hepatita

Postata de Ana_a cu 11 ani in urma.

Am o anemie secundara cu HGB foarte scazuta, in urma tratamentului cu Interferon si Ribavirina. As dori sa stiu daca exista si alte medicamente in loc de Neocormon 30000 UI (nu se mai acorda compensat), care sa aiba un efect similar. Am ameteli, ma simt foarte obosita, lipsita de vlaga, si mi-e teama sa ies din casa. Dar trebuie sa ma duc la serviciu, unde suntem foarte putini ...

Raspunsuri (2)

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna,
Cu mare drag iti recomand homeopatia, dar mai ales un medic homeopat bun. Atat sotul, cat si copiii mei au avut multe probleme de sanatate si cu ajutorul homeopatiei, usor, usor le rezolvam.
Homeopatia are rezultate foarte bune in problemele de sanatate, insa foarte important este medicul homeopat. Cauta un medic homeopat bun si iti vei rezolva problemele de sanatate.
Doamne ajuta!
Multa sanatate iti doresc!

Dr. Adina Anghelea

acum 11 ani

Este normal sa va simtiti slabita dupa aceste tratamente si cu o asemenea anemie. Va recomand sa va cresteti imunitatea si sa va intariti organismul cu produse naturale , cum ar fi sucul de NONI, si altele pentru imunitate.