hepatita B

Hepatita

Postata de elena atena cu 15 ani in urma.

Salutare tuturor cititorilor acestui forum si doctorilor ! Am si eu o intrebare pentru domnii doctori!Acum 3 luni am fost diagnosticat cu hepatita de tip B!Am fost la Matei Bals in Bucuresti la dr Roxana Dumitriu dar mi se pare ca sunt trat cu o oarecare indiferenta!Dupa 3 luni s-a trezit si doamna doctor ca trebea sa mai imi faca niste analize asa ca am decis sa imi fac analizele in alta parte! In acest scop rog medicii acestui forum sa ma indrume spre o clinica particula buna in domeniul Infectioase si evident spre un medic bun! Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

grigore nicolaie

acum 15 ani

buna am vazut intrebarea ta.eu pot sa-ti spun ca fetita mea a fost infectata cu hepatita b de la un vacin in urma cu 14 ani si i-am tinut regim strict timp de un an plus ceai de rostopsca o ceasca dimineata pe stomacul gol inainte de masa cu jumatate de ora si pastile hepabionta.la 3 luni i-am facut analize din nou si virusul a disparut definitiv.multa sanatate iti doresc.Doamne ajuta.

alin58

acum 15 ani

Mergi la alt spital, eventual cu trimitere de la medicul de familie. De asemenea ar trebui sa faci o viremie.