hepatita b

Hepatita

Postata de persy Y cu 12 ani in urma.

am sau nu hepatita b

Raspunsuri (4)

Renate2120157

acum 12 ani

cum as putea sa stiu daca am virusul hepatitei b sau c

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

pe baza caror analize? in ce context postati aceasta intrebare?

Renate2120157

acum 12 ani

AM AVUT MAI MULTE INTERVENTI CHIRURGICALE SI IN CAZUL HISTERECTOMIEI TOTALE PE CARE AM AVUT-O AM AVUT NEVOIE SI DE TRANSFUZIE DE SINGE .SI DE ACEEA MA-M GINDIT DACA AS FI PUTUT LUA VIRUSUL .
CU STIMA .

TataNicu

acum 12 ani

nu inteleg de v-ati oprit asupra Hepatitei B, mai exista o multime de alte virusuri ce se pot transmite pe cale sangvina