hepatita b

Hepatita

Postata de vali_mk cu 12 ani in urma.

Ma numesc Vali M. si cu 7 ani in urma,in urma unor analize ,a reiesit faptul ca sunt purtator de virus hepatic B, insa la cateva luni am repetat analizele si nu a mai reiesit acest fapt.In plus,am avut relatii intime cu sotia neprotejat iar aceasta nu s-a imbolnavit. Pana la urma,am sau nu am hepatita B?

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Este posibil ca d-vs să fi avut hepatită tip B şi să vă fi vindecat (hepatita B nu este întotdeauna cronică)