HEPATITA B SI D

Hepatita Transplant renal

Postata de cistina 2151 cu 11 ani in urma.

am transplant renal de 7 ani in dec 2012 mi-a iest la analize hepatita B DAR SI d ce tratament pot face in afara de hepatoprotector pentru ca de cind am fost gasita cu acesti virisi repet numai analize multumesc

Raspunsuri (2)

claudia

acum 11 ani

poti contacta un medic gastroenterolog si el te poate dirija spre alte tratamente poti face interferon sau lua lamivudina,entecavir depinde in ce stadiu este boala

cistina 2151

acum 11 ani

multumesc f mult am mers la gastro