Hepatit B

Hepatita

Postata de cristiano68357 cu 11 ani in urma.

Buna ziua am facut niste analize si mia fost gasit virusul b prezent si pe urma am facut viremia si a rezultat 5494 copii ADN VHB/ml si 944 UL/ml si medicul mia zis sa revin peste 6 lunii ca este o valoare prea mica.Eu trebuie sa plec la munca in strainatate pe o perioada de 6 lunii si acest servici solicita un efort cam mare as vrea sa stiu daca poate sa influenteze boala si daca stiti un tratament care sa il iau in aceste 6 lunii.
Va multumesc anticipat,astept raspunsul dumneavoastra

Raspunsuri (1)

cristiano68357

acum 11 ani

Imi puteti spune si mie ce tratament naturist trebuie sa urmez niste medicamente va rog mult va multumesc