Hepatect-Imunoglobulina

Hepatita

Postata de lucianlucianlucian cu 8 ani in urma.

Va rog daca ma poate ajuta cineva,am nevoie de hepatect-imunoglobulina pt nou nascut si este foarte scump,de unde il pot lua mai ieftin.Va multumesc.Lasati un mesaj sau tel 0731732021

Raspunsuri (3)

Dr. Toth Noemi

acum 8 ani

Buna ziua!

Pentru Bebe trebuie cumparat o cantitate mica HEPATECT 100IE (UI) pretul este 124 EUR, si transportul frigorific 70 EUR.

Comanda: http://farmago.ro/comanda.html

lucianlucianlucian

acum 8 ani

Va multumesc pt ajutor,ar fi fost foarte bine daca nu ar fi transportul asha de scump.Va multumesc inca o data.

Dr. Toth Noemi

acum 8 ani

Acest medicament, daca comandati porneste din Ungaria, si curierul in timp de 24-48 de ore, frigorific ara acest preti, dar se poate prelua si in Ungaria.