este grav?

Hepatita

Postata de ionescuaM cu 10 ani in urma.

fratele meu are hepatita c.si-a facut analizele dupa un an de interferon si are viremia 140 de mii,este grav?si cum se numeste noul tratament pentru hepatita c?am auzit ca a iesit un tratament mult mai eficient ca interferonul.multumesc

Raspunsuri (1)

Rodica

acum 10 ani

din cunostintele mele tratamentul cu Bio Bran 1000 si cu Zeolitul lichid imbunatatit cu DHQ fac minuni asupra ficatului. Informeaza-te, poate aceste doua tratamente reprezinta solutia problemelor de sanatate!