electroforeza

Hepatita

Postata de carmenandra cu 14 ani in urma.

Va rog mult sa-mi spuneti daca urmat rezultate pot fi hepatita : TGO-15, TGP-15,Trigliceride-92, Electroforeza proteine serice: Albumina-75,2% ,Beta1-5,0 %, Raport A/G-3,03% .Toate celelalte sun in limite normale.Va multumesc anticipat.Mentionez ca am varsta de 44 ani.Cu stima,Carmen Ion.

Raspunsuri (2)

DOINA

acum 14 ani

ALBUMINA NORMALE LIMITE 54.0-68.0-------BETA 8.0-14.0-------------- ASTEA LE STIU TE SFATUIESC SA INTRI PE HEPATITE.RO SI ESTE MEDICUL DITOIU SPECIALIST IN GASTROENTEROLOGIE , ESTE DOCTORANT SI RASPUNDE LA TOATA LUMEA PE NET . SCRII PE NET TOATE REZULTATELE SI -TI SPUNE DESPRE CE ESTE VORBA.

Carmen Ion

acum 14 ani

Va multumesc foarte mult.