Diagnostic Hepatita B ACUTA

Hepatita Coma hepatica

Postata de Marian2727 cu 10 ani in urma.

In urma unor analize de rutina mi s-au descoperit nereguli la ficat, dupa 3 serii de analize ale sangelui, acum cateva zile am fost diagnosticat cu `HEPATITA B ACUTA FARA AGENT DELTA SI FARA COMA HEPATICA`.
am programare la homeopatie insa sistemul sanitar e la pamant si o sa dureze foarte mult, intre timp pe mine ma toaca psihic si mi-e groaza sa nu fi infectat pe cineva din familie, inca nu am vorbit cu nimeni despre asta, astept zilele astea sa fac vaccinul pentru ca evident daca il aveam facut nu treceam prin iadul asta. Am 27 de ani si sunt baiat.

Prima data cand am facut analizele a fost pe
30.04.2013 si rezultatele au fost urmatoarele
- aspartat aminotransferaza 74.0 U/L (recomandat

Raspunsuri (2)

Florentina

acum 10 ani

mama mea s-a tratat de hepatita b si c cu L-arginina (dim gama dr hulda clark), zeolit lichid imbunatatit cu dhq (GetHealty again) si Biobran 1000 (Chemomed). este cadru medical si a luat aceasta heptatita de la un pacient. Este bine acum, multumita acestor tratamente care au ajutat-o sa regleze functiile ficatului. Sanatate!

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Vaccinul este de prisos in acest moment. Este recomandat sa consultati medicul infectionist pentru evaluare in vederea tratamentului antiviral.