de ce ?

Hepatita

Postata de spinenco12345 cu 12 ani in urma.

am sp***aciuni, ameteli de cap, nu mie foame , imi vine sa vometez dar nu pot, urina e de culoare inchisa si respectiv si grosu?
ce sa fac poate sa fie galbanari?

Raspunsuri (2)

ochi negri

acum 12 ani

La medic,urgent!

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

pentru inceput prezentati-va la medicul dumneavoastra de familie. in nici un caz nu puteti sta asa, sau sa incercati tratamente in functie de presupuneri facute pe internet. aici puteti gasi sfaturi pentru problemele de sanatate, dar nimic nu poate inlocui un consult medical real si efectuarea unor analize si investigatii. cat despre ''''galbinare'''', poate sa fie si asa ceva, dar nu obligatoriu, si chiar daca este, tot trebuie sa va prezentati la medic pentru mai multe investigatii si un tratament corect.

va urez o seara buna