Cum sa procedez

Hepatita

Postata de aisha gheisha cu 11 ani in urma.

Am o prietena care a aflat ca are Hepatita C in urma analizelor efectuate acum 1 an...speriata de diagnostic si inhibata de cei din jur carora le`a povestit problema nu a luat nicio masura...nici dietetica si nici medicamentoasa...nu este angajata si nu este in niciun cadru scolar inscrisa pt a putea beneficia de analize internari etc gratuite...mi`as dori din suflet sa o ajut ...am inteles ca prin crucea rosie poate beneficia de tratament si analize periodice gratuite....va rog sa imi spuneti ce demersuri trebuiesc luate pt a o inscrie si cum poate efectua analizele necesare fara costuri implicate...va multumesc anticipat pt ajutor !

Raspunsuri (1)

aisha gheisha

acum 11 ani

Va multumesc din suflet pentru consultatie...noi suntem din piatra neamt ...nu cred ca aveti cum sa ne oferiti aceasta consultatie aici,sau da?