Cum pot scade valoarea Gama GT?

Hepatita Infectie virala Hepatita infectioasa cu coma Hepatita C Hepatita B Hepatita A Hepatita cronica activa
+4
Vezi toate grupurile

Postata de gabipacific cu 3 ani in urma.

In ultimele 4 luni mi-a crescut de la 73 la 91 si am luat timp de 1 luna Omega 3 si timp de 3 luni Fortificat Forte

Raspunsuri (1)

Rody07

acum 3 ani

Buna seara mi am făcut analiza pt hepatită B Ag Hbs mi a iesit 0.30 S/Co inseamna ca am hepatită?multumesc