cine imi poate explica cum sunt aceste analize , va rog?

Hepatita Hepatita cronica activa Hepatita A Hepatita B Hepatita C Hepatita infectioasa cu coma Infectie virala
+4
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21531387981 cu 5 ani in urma.

Buna ziua , am facut un set de analize pentru markei infectiosi , rezultatele au fost acestea :
Ag HBs NEGATIV . Ac Anti-HBs

Raspunsuri (2)

Utilizator11531408421

acum 5 ani

buna ziua, ma numesc Daniel si in prezent locuiesc in italia adresa_web_filtrata ma.eu sunt purtator de hepatita B severa si as vrea sa stiu daca pot scapa vreodata de acest virus..ca de aici doctorii italieni mi-au spus ca nu pot scapa niciodata de acest virus, ci doar prin alimentatie strict severa..dar se poate scapa de acest virus..multumesc mult! cu stima, Daniel

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.