ce trebuie sa mai fac ,cui sa ma mai adresez datim un sfat

Hepatita

Postata de cristeamarina17 cu 10 ani in urma.

am 37 ani si de 5ani o hepatita cronica b cu anticorpi anti HBe + ,si antigen HBe _ o viremie 976UI TGO 15, TGP 14 am fost la diferiti medici dar toti au spus ca sunt bine si nu mi-au dat nicun tratament precizez ca nu iau alt tratament doar cateodata ciaiuri cu miere si propolis (naturale) indrumatima va rog ce sa mai fac cui sa ma mai adresez nu ma simt chiar asa de bine va multumesc anticipat astept cu mare nerabdare raspunsul dv

Raspunsuri (2)

cristeamarina17

acum 10 ani

ma aflu si eu in aceas situatie ca siClaone dar am viremia 976UI am fost la aproximativ 10 medici toti spun ca sunt bine si nu imi dau niciun tratament ce sa fac medicamente nu iau decat beau ceaiuri cu miere si propolis astept cu nerabdare raspunsul vostru va multumesc anticipat sanatate!

Studenta anul vi MG

acum 10 ani

nu ati urmat niciodata tratament antiviral? in stadiul in care sunteti dumneavoastra, ac***a in vedere ca transaminazele sunt normale se poate recurge la tratament simptomatic si hepatoprotector