Ce tratament natural pot folosi pentru hepatitaC?

Hepatita

Postata de Lucia.B cu 13 ani in urma.

In perioada dializei am contactat un virus hepatitic si acum am transaminazele foarte mari .Am auzit de diferite tratamente naturiste ce ajuta functia ficatului .Ce puteti sa-mi recomandati?Multumesc

Raspunsuri (7)

Diana

acum 13 ani

Exista anumite produse de nutritie celulara extraordinar de eficiente contra hepatitei C. Daca doriti informatii si ajutor, va rog sa-mi scrieti pe: [email protected].

Lucia.B

acum 13 ani

Da multumesc mult as vrea sa aflu si eu

MONICA32130616

acum 13 ani

buna, sunt si eu din pacate in aceasta boala, v-as ruga sa imi scrieti si mie despre ce produse este vorba este vorba ... va multumesc adresa mea de mesengers este monikaslz@yahoo. com , multumesc

dorel voicu

acum 13 ani

buna ziua ma numesc dorel voicu am 27 de ani si in urma cu 1 an am fost depistat cu hepatita virala b.nu am mai fost la niciun consult de atunci si as vre sa stiu daca se poate fc undeva analize eparat pt ficat fara plata .cei de la spital au cerut ogramada de bani iar eu nu-mi permit am si un copil de 2 ani va multumesc

andreia

acum 13 ani

Buna ziua, va rog sa-mi interpretati si mie niste analize facute de sotul meu, fiind suspect de hepatita c.
Alfa2 Macroglobulina 1.72
Haptoglobina 0.84
Apolipoproteina A1 1.38
Bilirubina 5.13
Gamma GT 38
ALAT/TGP 77
ASAT/TGO 38
Glicemia a jeun 4.55
Trigliceride 0.97
Colesterol total 7.47
Viremia 25 299 087 Ui/mL

Astept un raspuns cat mai repede.Va multumesc

Lucia.B

acum 13 ani

Va recomand un nr de la un cabinet unde va poate da si un tratament natural in urma intrerpretarii Tel 0762340433 Aici am fost si sunt f. multumita si ma simt bine

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului