Ce se intampla cand ai chist?

Hepatita

Postata de MembruMobileApphriscucatalina cu 6 ani in urma.

Poate chistul ovar sa produca dureri atat de mari incat durerea sa fie lasata pe piciorul drept?

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Chisturi-ovariene/chist-ovarian-functional_1103

MembruMobileApphriscucatalina

acum 6 ani

Buna ziua, am fost la medic si mi s-a spus ca trebuie sa ma operez . Sau trebuie sa iau pastile. Durerea nu e non-stop, doar inainte cu cateva zile de a imi veni menstruatia. Dar sunt dureri ingrozitoare

MembruMobileApphriscucatalina

acum 6 ani

Imi puteti recomanda ceva ?