ce pot sa fac? stadiu hepatita B !

Hepatita

Postata de a2036778 cu 11 ani in urma.

buna ziua

Am hepatita B .
Am fost la Matei Balas , mi-a facut niste analize si m-a trimis acasa sa ma intorc peste 6 luni la o verificare fara sami dea nici un sfat.

Ce pot sa fac ? Cat de grav este ?

Analizele sunt urmatoarele :

Test Rezultat Interpretare

AcHBc Igm 1.52 React
AcHBs

Raspunsuri (7)

a2036778

acum 11 ani

analizele sunt urmatoarele
Test Rezultat Interpretare

AcHBc Igm 1.52 React
AcHBs

a2036778

acum 11 ani

AcHBc Igm 1.52 React , AcHBs

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa respectati indicatiile medicului curant.
Analizele sugereaza ca ati suferit un episod acut de infectie cu virus hepatitic B care poate urma 2 cai: 1. fie sa se vindece , organismul depasind aceasta infectie ( si astfel vor persista ac anti Hbs); 2. fie sa se cronicizeze - cand se va depista la analize ag Hbs.
De aceea v-a chemat la 6 luni sa repetati analizele.

Oana Costache

acum 11 ani

In trecut am fost si eu diagnosticata cu Hepatita B. Am administrat Bio Bran 1000 si Zeolitul lichid pe o perioada de 6 luni. Am refacut analizele si valorile ficatului erau in limite normale. Recomand amandoua produse in orice tip de hepatita.

Ramona Mihail

acum 11 ani

Am auzit si eu ca zeolitul lichid face minuni asupra ficatului... acuma nu stiu nimic concret dar multa lume il lauda

Renata

acum 11 ani

anul trecut sotul a fost diagnosticat cu Hepatita B si C. S-a tratat cu L-arginina si Zeolit Dhq. Este mult mai bine in prezent, mananca normal si nu mai are dureri

Renata

acum 11 ani

anul trecut sotul a fost diagnosticat cu Hepatita B si C. S-a tratat cu L-arginina si Zeolit Dhq. Este mult mai bine in prezent, mananca normal si nu mai are dureri