ce ma sfatuiti

Hepatita

Postata de tantelu cu 12 ani in urma.

buna ziua. am 54 ani am fost diagnosticata cu HVC si am facut interferon si ribavirina 6 luni de la 4 saptamani viremia a iesit nedetectabila . azi fac ultima injectie de interferon . am voie sa merg la mare la sfarsitul saptamanii? va multumesc anticipat !

Raspunsuri (3)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Cel mai bine si corect este sa solicitati sfatul celui care v-a stabilit diagnosticul si v-a prescris tratamentul. . Numai acestia va cunosc stadiul in care se gaseste afectiunea

tantelu

acum 12 ani

va multumesc

tantelu

acum 12 ani

va multumesc pentru sfat. am mai luat si inainte de a afla de hepatita in 2008