buna ziua

Hepatita

Postata de danieladinca1 cu 10 ani in urma.

ieri am aflat de la grigore alexandrescu ca nepotica mea de 2 ani are hepatita cronica...imi puteti spune va rog frumos cum se manifesta...ce trebuie sa facem?

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Pai cei de la grigore alexandrescu nu v-au spus.V-au spus ca are hepatita si apoi v-au lasat sa plecati asa fara explicatie.Hmm...
Pai hepatita este de mai multe feluri.Uita-ti aici:
//sfatulmedicului.ro/Hepatite-virale/hepatita-virala-a-hepatita-epidemica_669
//sfatulmedicului.ro/Hepatite-virale/hepatita-virala-b_641
//sfatulmedicului.ro/Hepatite-virale/hepatita-virala-c-etiologie-simptome-factori-de-risc-mod-de-transmitere-_643

De care are fetita?