Am sau nu HEPATITA?:(

Hepatita

Postata de iuliana_86 cu 12 ani in urma.

Buna Ziua! Am un fiu care nu are nicio problema, dar de la un timp lumina ochilor este galbena(precizez ca sta tarziu pana la 1-2 noaptea la televizor si calculator) si il doare in partea dreapta dupa aceea se muta in partea stanga durerea cand alearga.Am auzit ca daca are lumina ochilor este bolnav de hepatita,se poate sa aiba hepatita?Si ce tratamente sa urmeze pt a nu mai avea lumina ochilor galbena?va multumesc pentru ajutor.

Raspunsuri (2)

lacriela

acum 12 ani

fa o analiza pt.depistare hepatita A,B,C...urgent si un eco ...si mergi la doctor...fratele meu a depistat boala f.tarziu si e f.complicat...are Hepatita c si ciroza

Popa Tonny

acum 10 ani

si eu am accesi problema...de cateva zile ma dor ft tare ochiii...si am bservat ca mi.a aparut niste pete galbene pe ocgi..si am o durere imensa la ochiul stg....precizez ca stau nonstop in fata laptopuluuui..oare sa fie hepatita?? :(