am de 6 ani hepatita b si nu iau nicun tratament

Hepatita

Postata de cristeamarina17 cu 10 ani in urma.

am hepatita b de 6 ani am fost la nenumarati medici nu mi au dat nicun tratament pt ca am viremie mica spun ei 954UI transaminazele normale toata aceasta perioada dar acum m-au gasit cu o duodenita nu cumva de la hepatita am facut aceasta duodenita

Raspunsuri (3)

cristeamarina17

acum 10 ani

te rog daca este adevarat ce ai scris spunemi si mie cum ai reusit sunt o mamica tanara si i-mi fac fel de fel de filme ca imi vor ramane copii singuri

Andreea

acum 10 ani

ia si tu niste suplimente,NU astepta totul de la doctori ca NU sunt dumnezei-cauta pe internet! pt ca sunt patita iti recomand GANODERMA cu ZEOLIT de la Dacia Plant-:asta intareste sistemul imunitar si e contra cancerului si infectiilor, dc nu inveti sa-ti faci SINGUR schema de tratament-cu Naturiste- esti terminat in tara asta;asta-i realitatea, crede-ma!

Andreea

acum 10 ani

ia si tu niste suplimente,NU astepta totul de la doctori ca NU sunt dumnezei-cauta pe internet! pt ca sunt patita iti recomand GANODERMA cu ZEOLIT de la Dacia Plant-:asta intareste sistemul imunitar si e contra cancerului si infectiilor, dc nu inveti sa-ti faci SINGUR schema de tratament-cu Naturiste- esti terminat in tara asta;asta-i realitatea, crede-ma!