AJUTATI-MA VA ROG

Hepatita

Postata de ov1d1u cu 12 ani in urma.

In anul 2008 am fost depistat cu HEPATITA B. Nu-mi venea sa cred...sa cad jos nu alta cand mi-a spus medicul la un control medical mai amanuntit. M-a indrumat la Bucuresti la Spitalul de Boli Infectioase Matei Bals sa repet analiza acolo....si din nou...s-a confirmat ca am HEPATITA B. Am facut iarasi o serie de analize: viremie si fibrotest (viremie rezultat 4070 iar fibrotest 0.13 si actitest 0.12)
In urma cu o saptamana mi-am refacut din nou analizele TGP,TGO si GAMA GT toate astea au iesit extraordinar de bune. DAR viremia extraordinar de MARE 24240. Ce ma fac de acum, va rog ajutatima sa scap de virusul asta daca se mai poate, credeti-ma nu mai sunt om. Astept si eu un raspuns din partea dumneavoastra.

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Un medic gastroenterolog (la care ar trebui să mergeţi) vă poate oferi un răspuns competent în legătură cu tratamentul care trebuie urmat

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului